RokStories ProHarmonia na wzgórzu w Lądku Zdroju
ProHarmonia Rezydencja Wellness jest miejscem pulsującym atmosferą gościnności i witalności, w której można się zatopić, odnaleźć wewnętrzną równowagę i po prostu marzyć. Znajdujemy tutaj to, czego długo poszukiwaliśmy.

Bajkowe spanie to 20 indywidualnie, zaprojektowanych bajecznych pokoji.

W samym sercu jednego z najstarszych Zdrojów Europy - uzdrowiska Lądek Zdrój, położonego w południowej Polsce, w Kotlinie Kłodzkiej, u podnóża Gór Złotych - w 1906 roku została zbudowana Villa Barbara. Różne były koleje jej losu. W 2006 roku villa znalazła jednak swojego mecenasa, który po dwóch latach renowacji przywrócił jej dawną świetność. W grudniu 2008 roku, odrestaurowana w harmonii z historią i tradycją, Villa Barbara otworzyła swoje podwoje jako ProHarmonia Rezydencja Wellness – Perła w koronie Zdroju.

Zapraszamy do ProHarmonii i Lądka Zdroju zimą na białe szaleństwo i błogi wypoczynek, wiosną na pozimową odnowę i przyjemność pobytu wellness, latem na tydzień nordic walking i piesze wędrówki, jesienią na spotkania z winem, tygodnie z jogą. A zawsze - na spokojny wypoczynek wolny od stresu dnia codziennego.

image

Pokaz slajdów ProHarmonia - kliknij na obrazek!

image

Wycieczka wirtualna 3D ProHarmonia - kliknij na obrazek!


www.proharmonia.pl