image Gościniec Pod Czeremchą Stara Morawa
"Gościniec Pod Czermchą" to przepięknie położony w Starej Morawie, u stóp Masywu Śnieżnika pensjonat, czynny przez cały rok. Do dyspozycji gości oddajemy w dwóch budynkach 45 miejsc noclegowych w pokojach 2-3-4-osobowych oraz pokajach typu studio - dwa dwuosobowe i jedno czteroosobowe.

Pokoje nasze sa wyposażone w łazienkę i telewizor. Do dyspozycji gości przeznaczyliśmy w pełni wyposażoną kuchnię oraz salon. Na terenie obiektu udostępniamy nieodpłatnie internet w technologi bezprzewodowej. Dla gości oferujemy bezpłatny parking niestrzeżony.

Bardzo łatwo do nas trafić - należy kierować się w stronę Stronia Śląskiego a następnie dobrze utrzymaną przez cały rok, asfaltową drogą w kierunku Stacji Narciarskiej Kamienica. Kursują tutaj autobusy PKS z Kłodzka, Bystrzycy Kłodzkiej i Lądka-Zdroju.

Głównym węzłem komunikacyjnym dla całej okolicy jest Kłodzko, do którego można dostać się pociagiem z każdego regionu Polski. Każdy kto ceni dobre warunki noclegowe, ciszę oraz spokój na pewno doskonale wypocznie znajdując tutaj dla siebie doskonałą bazę wypadową w Góry Bialskie, Góry Złote, Masyw Śnieżnika czy inne miejsca Kotliny Kłodzkiej. Na miłośników białego szaleństwa czekają ośrodki narciarskie w Kamienicu i Siennej - Czarna Góra. Dla miłośników spacerów i rowerzystów okolica oferuje mnóstwo szlaków turystycznych oraz ścieżek spacerowych o doskonałych walorach kraiobrazowych. Stara Morawa znajduje się w obrębie Śnieżnickiego Parku Kraiobrazowego w skłąd którego wchodza cztery rezerwaty, najbardziej znanym jest rezerwat "Jaskinia Niedźwiedzia". W pobliżu znajduje się zalew w Starej Morawie, gdzie można wypocząć na plaży zażywajac kąpieli słonecznych lub popływać kajakiem, na materacu lub na skuterze wodnym. Teren zalewu jest dobrze zagospodarowany, ogrodzony a nad bezpieczeństwem kąpiących się czuwają ratownicy. Wszystko to znajdziemy w atmosferze najstarszego uzdrowiska w Polsce - Ladka-Zdroju, który oddalony jest od naszego pensjonatu zaledwie o 9 km.