Czerwcowa Harmonia pachnący jaśminem i pełen atrakcji pakiet czerwcowy

Powitalne Prosecco z nutką ProHarmonii, 3 lub 4 romantyczne noclegi w jednym z bajkowych pokoi w formule wellinclusive:

3 lub 4 całodzienne pakiety kulinarne:

kawa już od 7.30, 3 lub 4 śniadania w formie bufetu, 3 lub 4 podwieczorki, 2 lub 3 romantyczne kolacje, w tym jedna z włoskim menu, 1 kolacja grillowa z ogniskiem.

Specjalnie w pakiecie:

Wielkie oficjalne otwarcie rezydencyjnego DRIVING RANGE z nauką swingu, podstaw i zasad gry w GOLFA - aktywny wypoczynek! Wyprawa do Jaskini Radochowskiej drugiej co do wielkości jaskini Sudetów - wejście do Jaskini Radochowskiej z przewodnikiem i sprzętem oświetleniowym gwarantuje niezapomniane przeżycia! 10% rabatu na wybrane zabiegi SPA - błogie chwile relaksu...

Dodatkowo w pakiecie:

miękki frotowy szlafrok lub lekkie bawełniane kimono w trakcie pobytu, codziennie podstawowy serwis Dobrego Snu, rezydencyjna sauna, jacuzzi pod gołym niebem i sala fitness, prywatne seanse w Projektornii, bezpłatny internet bezprzewodowy, bezpłatny parking monitorowany.

Pakiet można uzupełnić o zabiegi SPA ze specjalnym rabatem.. Pakiet może być przedłużony na warunkach ogólnych zgodnie z obowiązującym cennikiem. Ze względu na uzdrowiskowy charakter miejscowości Lądek Zdrój od Gości pobierana jest dodatkowo opłata klimatyczna w wysokości 3,00 za osobę za dzień pobytu.

Majówka w Proharmonii " Bo gdy wiosna buchnie majem cały świat się majem staje... i we dwoje wtedy nie jest źle... "

Zapraszamy na uroczyste rozpoczęcie miesiąca MAJA do ProHarmonii, czyli na Majówkę w Harmonii. Ostatni dzień kwietnia pożegnamy wyjątkowo energetycznie - z czekoladowym menu wieczoru.

Zapraszamy - Zespół ProHarmonii Rezydencji Wellness

http://www.proharmonia.pl Zapraszamy!